Os 4210 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 4.00 | 1 | |||
Hulín | 4.10 | 4.11 | 3/3 | ||
Tlumačov | 4.16 | 1 | |||
Otrokovice | 4.20 | 4.21 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.30 | 4.32 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 4.35 | ||||
Nedakonice | 4.38 | 2 | |||
Moravský Písek zastávka | 4.41 | 4.42 | |||
Moravský Písek | 4.44 | 4.45 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 4.49 | 4.50 | 1 | ||
Rohatec | 4.56 | 4.57 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 4.59 | 4.59 | |||
Hodonín | 5.03 | 5.05 | 2 | ||
Lužice | 5.09 | 5.09 | 1/4 | ||
Moravská Nová Ves | 5.12 | 5.13 | 1/2 | ||
Hrušky zastávka | 5.16 | 5.16 | |||
Břeclav | 5.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci