Os 4209/8 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 20.35 | 4 | |||
Hrušky zastávka | 20.42 | 20.42 | |||
Moravská Nová Ves | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Lužice | 20.49 | 20.50 | 2 | ||
Hodonín | 20.54 | 20.58 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 21.01 | 21.02 | |||
Rohatec | 21.04 | 21.05 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 21.10 | 21.10 | 2 | ||
Moravský Písek | 21.14 | 21.16 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 21.18 | 21.18 | |||
Nedakonice | 21.23 | 1/2 | |||
Kostelany nad Moravou | 21.26 | ||||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.29 | 21.36 | 1/2 | ||
Huštěnovice | 21.40 | 1/3 | |||
Spytihněv | 21.43 | ||||
Napajedla | 21.46 | 1/2 | |||
Otrokovice | 21.50 | 22.10 | 1/3 | ||
Tlumačov | 22.14 | 2 | |||
Záhlinice | 22.18 | ||||
Hulín | 22.20 | 22.21 | 1/2 | ||
Břest | 22.24 | 22.25 | |||
Říkovice | 22.28 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 22.31 | 22.31 | |||
Přerov | 22.36 | 22.38 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 22.43 | 22.44 | |||
Brodek u Přerova | 22.47 | 22.47 | 1/2 | ||
Grygov | 22.52 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 22.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci