Os 4060 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrušovany u Brna | 6.43 | 1/3 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 6.45 | 6.46 | |||
Rajhrad | 6.49 | 6.50 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.52 | 6.52 | |||
Modřice | 6.55 | 6.56 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.03 | 7.14 | II | ||
Brno-Židenice | 7.17 | 7.18 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.24 | 7.24 | |||
Babice nad Svitavou | 7.29 | 7.29 | |||
Adamov | 7.32 | 7.33 | 3 | ||
Adamov zastávka | 7.36 | 7.36 | |||
Blansko | 7.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci