Os 4057 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 19.01 | 3 | |||
Hoštice-Heroltice | 19.06 | 19.06 | |||
Ivanovice na Hané | 19.09 | 19.11 | 2 | ||
Chvalkovice na Hané | 19.14 | 19.14 | |||
Nezamyslice | 19.19 | 19.22 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 19.26 | 19.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 19.30 | 19.31 | |||
Kojetín | 19.34 | 19.35 | 3 | ||
Chropyně | 19.39 | 19.40 | 4 | ||
Věžky | 19.45 | 19.46 | 1 | ||
Přerov | 19.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci