Os 3827 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 19.40 | 1 | |||
Doloplazy | 19.42 | 19.43 | |||
Pivín | 19.47 | 19.47 | 2 | ||
Čelčice | 19.50 | 19.50 | |||
Bedihošť | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 19.58 | 20.00 | 5 | ||
Vrahovice | 20.02 | 20.03 | |||
Kraličky | 20.06 | 20.06 | |||
Vrbátky | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Blatec | 20.13 | 20.14 | 2 | ||
Kožušany | 20.16 | 20.16 | |||
Nemilany | 20.18 | 20.19 | |||
Olomouc-Nové Sady | 20.21 | 20.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci