Os 3812 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.34 | ||||
Olomouc-Nové Sady | 11.37 | 11.38 | |||
Nemilany | 11.40 | 11.40 | |||
Kožušany | 11.43 | 11.43 | |||
Blatec | 11.45 | 11.45 | 2 | ||
Vrbátky | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Kraličky | 11.52 | 11.52 | |||
Vrahovice | 11.55 | 11.55 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 11.58 | 12.00 | 6 | ||
Bedihošť | 12.04 | 12.04 | 2 | ||
Čelčice | 12.08 | 12.08 | |||
Pivín | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Doloplazy | 12.15 | 12.15 | |||
Nezamyslice | 12.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci