Os 3781 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 14.24 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 14.30 | 14.30 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 14.38 | 14.40 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 14.43 | 14.43 | |||
Žichlínek | 14.47 | 14.47 | |||
Krasíkov | 14.50 | 14.50 | |||
Tatenice | 14.53 | 14.53 | |||
Hoštejn | 14.58 | 14.58 | |||
Lupěné | 15.03 | 15.03 | |||
Zábřeh na Moravě | 15.08 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci