Os 3762 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 163 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 9.02 | 2 | |||
Rokytnice u Přerova | 9.07 | 9.08 | |||
Brodek u Přerova | 9.11 | 9.11 | 1/2 | ||
Grygov | 9.20 | 1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 9.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci