Os 3728 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 22.05 | 3 | |||
Rokytnice u Přerova | 22.11 | 22.11 | |||
Brodek u Přerova | 22.14 | 22.15 | 1/2 | ||
Grygov | 22.20 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 22.26 | 22.34 | |||
Štěpánov | 22.41 | 22.42 | 2 | ||
Střeň | 22.46 | 22.46 | |||
Červenka | 22.50 | 22.51 | 2 | ||
Moravičany | 22.57 | 22.58 | 2 | ||
Mohelnice | 23.00 | 23.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 23.05 | 23.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 23.10 | 23.15 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 23.17 | 23.18 | |||
Postřelmov | 23.21 | 23.22 | 1 | ||
Bludov | 23.24 | 23.25 | 2/3 | ||
Šumperk | 23.31 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci