Os 3715/4 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bt283 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 12.22 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 12.26 | 12.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 12.30 | 12.31 | |||
Kojetín | 12.34 | 12.35 | 3 | ||
Chropyně | 12.39 | 12.40 | 4 | ||
Věžky | 12.45 | 12.46 | 1 | ||
Přerov | 12.52 | 13.02 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 13.07 | 13.08 | |||
Brodek u Přerova | 13.11 | 13.11 | 1/2 | ||
Grygov | 13.20 | 1 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.26 | 13.34 | |||
Štěpánov | 13.41 | 13.42 | 2 | ||
Střeň | 13.46 | 13.46 | |||
Červenka | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Moravičany | 13.57 | 13.58 | 2 | ||
Mohelnice | 14.00 | 14.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 14.05 | 14.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 14.13 | 14.14 | |||
Postřelmov | 14.17 | 14.18 | 1 | ||
Bludov | 14.20 | 14.21 | 2/3 | ||
Šumperk | 14.27 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci