Os 3679 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.39 | 3/5 | |||
Bludov | 18.44 | 18.45 | 2/2 | ||
Bludov lázně | 18.49 | 18.49 | |||
Bohutín | 18.52 | 18.52 | |||
Bartoňov | 18.55 | 18.55 | |||
Ruda nad Moravou | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Komňátka | 19.03 | 19.03 | |||
Bohdíkov | 19.06 | 19.07 | 3 | ||
Raškov | 19.10 | 19.10 | |||
Hanušovice Holba | 19.13 | 19.13 | |||
Hanušovice | 19.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci