Os 3675 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 17.15 | 2A/3 | |||
Bludov | 17.20 | 17.25 | 2/2 | ||
Bludov lázně | 17.29 | 17.29 | |||
Bohutín | 17.33 | 17.33 | |||
Bartoňov | 17.36 | 17.36 | |||
Ruda nad Moravou | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Komňátka | 17.43 | 17.43 | |||
Bohdíkov | 17.45 | 17.46 | 4 | ||
Raškov | 17.49 | 17.49 | |||
Hanušovice Holba | 17.51 | 17.51 | |||
Hanušovice | 17.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci