Os 3612 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 15.41 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 15.45 | 15.45 | |||
Lipová Lázně | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Horní Lipová | 15.57 | 15.57 | 2 | ||
Ramzová | 16.08 | 16.08 | |||
Ostružná | 16.12 | 16.12 | 3 | ||
Branná | 16.22 | 16.25 | 3 | ||
Nové Losiny | 16.31 | 16.31 | |||
Jindřichov na Moravě | 16.36 | 16.36 | |||
Potůčník | 16.41 | 16.41 | |||
Hanušovice | 16.47 | 16.53 | 2 | ||
Hanušovice Holba | 16.55 | 16.55 | |||
Raškov | 16.58 | 16.58 | |||
Bohdíkov | 17.01 | 17.01 | 4 | ||
Komňátka | 17.04 | 17.05 | |||
Ruda nad Moravou | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
Bartoňov | 17.12 | 17.12 | |||
Bohutín | 17.15 | 17.16 | |||
Bludov lázně | 17.19 | 17.19 | |||
Bludov | 17.23 | 1B/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci