Os 3601 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 4.39 | 2A/3 | |||
Bludov | 4.44 | 4.47 | 2/2 | ||
Bludov lázně | 4.52 | 4.53 | |||
Bohutín | 4.56 | 4.57 | |||
Bartoňov | 5.00 | 5.01 | |||
Ruda nad Moravou | 5.04 | 5.07 | 2 | ||
Komňátka | 5.11 | 5.11 | |||
Bohdíkov | 5.13 | 5.14 | 4 | ||
Raškov | 5.17 | 5.17 | |||
Hanušovice Holba | 5.20 | 5.20 | |||
Hanušovice | 5.23 | 5.32 | 2 | ||
Potůčník | 5.37 | 5.37 | |||
Jindřichov na Moravě | 5.42 | 5.44 | |||
Nové Losiny | 5.49 | 5.49 | |||
Branná | 5.55 | 5.56 | 3 | ||
Ostružná | 6.05 | 6.05 | 3 | ||
Ramzová | 6.10 | 6.10 | |||
Horní Lipová | 6.20 | 6.20 | 2 | ||
Lipová Lázně | 6.27 | 6.28 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 6.31 | 6.31 | |||
Jeseník | 6.35 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci