Os 3363 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílovec | 21.26 | 2 | |||
Velké Albrechtice | 21.28 | 21.28 | |||
Studénka město | 21.36 | 21.36 | |||
Studénka | 21.39 | 21.48 | 2 | ||
Jistebník | 21.55 | 21.55 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 22.00 | 22.00 | |||
Ostrava-Svinov | 22.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci