Os 3305 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 5.30 | 2 | |||
Prosenice | 5.37 | 5.37 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 5.40 | 5.40 | |||
Lipník nad Bečvou | 5.44 | 5.45 | 1/2 | ||
Drahotuše | 5.51 | 5.52 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 5.56 | 5.57 | 3/1 | ||
Bělotín | 6.02 | 6.02 | |||
Polom | 6.06 | 6.06 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 6.11 | 6.11 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.15 | 6.16 | 3 | ||
Hladké Životice | 6.20 | 6.20 | |||
Studénka | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Jistebník | 6.32 | 6.32 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 6.36 | 6.37 | |||
Ostrava-Svinov | 6.41 | 6.44 | 4 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 6.48 | 6.48 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 6.51 | 6.53 | |||
Bohumín | 6.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci