Os 3226 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 12.22 | 4 | |||
Jablůnka | 12.27 | 12.28 | 3 | ||
Bystřička | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Brňov | 12.36 | 12.36 | |||
Valašské Meziříčí | 12.41 | 12.43 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 12.47 | 12.48 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 12.53 | 12.53 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 12.56 | 12.56 | |||
Špičky | 12.58 | 12.59 | |||
Černotín | 13.02 | 13.03 | |||
Teplice nad Bečvou | 13.05 | 13.06 | |||
Hranice na Moravě město | 13.08 | 13.09 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 13.15 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci