Os 3216 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 17.57 | 5 | |||
Lidečko ves | 17.59 | 18.00 | |||
Lidečko | 18.02 | 18.03 | |||
Lužná u Vsetína | 18.05 | 18.06 | |||
Valašská Polanka | 18.08 | 18.09 | 3 | ||
Leskovec | 18.12 | 18.12 | |||
Vsetín | 18.18 | 18.22 | 4 | ||
Jablůnka | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Bystřička | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Brňov | 18.36 | 18.36 | |||
Valašské Meziříčí | 18.41 | 18.43 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 18.47 | 18.48 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 18.53 | 18.53 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 18.56 | 18.56 | |||
Špičky | 18.58 | 18.59 | |||
Černotín | 19.02 | 19.03 | |||
Teplice nad Bečvou | 19.05 | 19.06 | |||
Hranice na Moravě město | 19.08 | 19.09 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 19.15 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci