Os 28321 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 15.12 | 2 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 15.13 | 15.13 | |||
Salavice | 15.17 | 15.17 | |||
Jezdovice | 15.19 | 15.19 | |||
Třešť | 15.24 | 15.24 | 2 | ||
Třešť město | 15.27 | 15.27 | |||
Hodice | 15.30 | 15.30 | |||
Sedlejov | 15.38 | 15.38 | 1 | ||
Mysliboř | 15.42 | 15.42 | |||
Telč | 15.48 | 15.57 | 2 | ||
Telč-Staré Město | 15.59 | 15.59 | |||
Radkov | 16.04 | 16.04 | |||
Slaviboř | 16.07 | 16.07 | |||
Velký Pěčín | 16.10 | 16.10 | |||
Malý Pěčín | 16.13 | 16.13 | |||
Dačice | 16.17 | 16.20 | 1/2 | ||
Dačice město | 16.21 | 16.22 | |||
Urbaneč | 16.29 | 16.29 | |||
Peč | 16.33 | 16.33 | |||
Dolní Bolíkov | 16.37 | 16.37 | |||
Mutišov | 16.40 | 16.40 | |||
Slavonice | 16.49 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci