Os 27717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 22.09 | 1 | |||
Neumětely | 22.14 | 22.14 | |||
Radouš | 22.16 | 22.16 | |||
Hostomice pod Brdy | 22.20 | 22.21 | 2 | ||
Osov | 22.25 | 22.25 | |||
Vižina | 22.29 | 22.29 | |||
Všeradice | 22.32 | 22.32 | |||
Nesvačily | 22.34 | 22.34 | |||
Skuhrov pod Brdy | 22.38 | 22.38 | |||
Liteň | 22.42 | 22.45 | 2 | ||
Běleč | 22.48 | 22.48 | |||
Zadní Třebaň | 22.53 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci