Os 27501 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 7.09 | 2/3 | |||
Lom u Tachova | 7.19 | 7.19 | |||
Tachov-Bíletín | 7.23 | 7.23 | |||
Tachov | 7.27 | 7.30 | 2 | ||
Tachov zastávka | 7.35 | 7.35 | |||
Malý Rapotín | 7.37 | 7.37 | |||
Pernolec | 7.41 | 7.41 | |||
Staré Sedliště | 7.48 | 7.48 | 2 | ||
Doly | 7.52 | 7.52 | |||
Bor | 7.56 | 7.57 | 2 | ||
Bor zastávka | 8.02 | 8.02 | |||
Stráž u Tachova | 8.07 | 8.08 | 2 | ||
Borek u Tachova | 8.12 | 8.12 | |||
Dubec | 8.17 | 8.17 | |||
Třemešné pod Přimdou | 8.20 | 8.22 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 8.29 | 8.29 | |||
Bělá nad Radbuzou | 8.31 | 8.38 | 2 | ||
Újezd Svatého Kříže | 8.42 | 8.42 | |||
Svržno | 8.45 | 8.45 | |||
Hostouň | 8.48 | 8.52 | 2 | ||
Mutěnín | 8.54 | 8.54 | |||
Poběžovice | 9.01 | 9.03 | 2 | ||
Vlkanov | 9.08 | 9.08 | |||
Nový Kramolín | 9.10 | 9.10 | |||
Postřekov | 9.14 | 9.14 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 9.18 | 9.19 | 2 | ||
Trhanov | 9.23 | 9.23 | |||
Pila | 9.26 | 9.26 | |||
Havlovice | 9.29 | 9.29 | |||
Domažlice město | 9.34 | 9.35 | |||
Domažlice | 9.37 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci