Os 2610 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.15 | 4 | |||
Děčín východ | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 16.22 | 16.22 | |||
Malá Veleň | 16.26 | 16.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Dolní Habartice | 16.35 | 16.35 | |||
Markvartice | 16.39 | 16.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 16.43 | 16.43 | |||
Česká Kamenice | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Horní Kamenice | 16.51 | 16.51 | |||
Mlýny | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Kytlice | 17.02 | 17.02 | |||
Jedlová | 17.10 | 17.15 | 4 | ||
Chřibská | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Rybniště | 17.27 | 17.29 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 17.32 | 17.32 | |||
Krásná Lípa | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Rumburk | 17.42 | 17.46 | 2 | ||
Valdek | 17.52 | 17.52 | |||
Šluknov | 17.58 | 18.02 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 18.05 | 18.05 | |||
Velký Šenov zastávka | 18.09 | 18.09 | |||
Velký Šenov | 18.12 | 18.15 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 18.18 | 18.18 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 18.21 | 18.22 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 18.25 | 18.25 | |||
Horní Poustevna | 18.28 | 18.28 | |||
Dolní Poustevna | 18.32 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci