Os 2552 | |
Řazení vlaku: 471 + 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 17.32 | 2 | |||
Mrač | 17.38 | 17.38 | |||
Čerčany | 17.41 | 17.42 | 1 | ||
Pyšely | 17.44 | 17.44 | |||
Čtyřkoly | 17.46 | 17.47 | |||
Senohraby | 17.50 | 17.51 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 17.53 | 17.53 | |||
Mnichovice | 17.56 | 17.57 | |||
Strančice | 18.00 | 18.01 | 2/3 | ||
Světice | 18.04 | 18.04 | |||
Říčany | 18.07 | 18.08 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 18.11 | 18.12 | |||
Praha-Uhříněves | 18.15 | 18.15 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 18.18 | 18.18 | |||
Praha-Hostivař | 18.21 | 18.21 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Vršovice | 18.30 | 18.31 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.35 | 18.40 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 18.46 | 18.47 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 18.55 | 2/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci