Os 25327/6 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Holice | 21.24 | 3 | |||
Roveň | 21.31 | 21.31 | |||
Moravany | 21.37 | 21.41 | 3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 21.51 | 21.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci