Os 2522 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 9.32 | 2 | |||
Mrač | 9.38 | 9.38 | |||
Čerčany | 9.41 | 9.42 | 1 | ||
Pyšely | 9.44 | 9.44 | |||
Čtyřkoly | 9.46 | 9.47 | |||
Senohraby | 9.50 | 9.51 | 1 | ||
Mirošovice u Prahy | 9.53 | 9.53 | |||
Mnichovice | 9.56 | 9.57 | |||
Strančice | 10.00 | 10.01 | 2/3 | ||
Světice | 10.04 | 10.04 | |||
Říčany | 10.07 | 10.08 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 10.11 | 10.12 | |||
Praha-Uhříněves | 10.15 | 10.15 | 1/1 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 10.18 | 10.18 | |||
Praha-Hostivař | 10.21 | 10.21 | 4 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 10.25 | 10.25 | |||
Praha-Vršovice | 10.30 | 10.31 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.35 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci