Os 24813 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Okříšky | 15.17 | 1/1 | |||
Hvězdoňovice | 15.22 | 15.22 | |||
Stařeč | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Kojetice na Moravě | 15.35 | 15.36 | 3 | ||
Šebkovice | 15.40 | 15.40 | |||
Jaroměřice nad Rokytnou | 15.44 | 15.45 | 4 | ||
Bohušice | 15.48 | 15.48 | |||
Moravské Budějovice | 15.54 | 15.58 | 4 | ||
Vesce | 16.04 | 16.04 | |||
Blížkovice | 16.07 | 16.08 | |||
Grešlové Mýto | 16.11 | 16.12 | 3 | ||
Šumná | 16.21 | 16.27 | 2 | ||
Olbramkostel | 16.33 | 16.34 | 3 | ||
Citonice | 16.38 | 16.39 | |||
Znojmo | 16.47 | vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci