Os 24747 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 8.27 | 2 | |||
Třebovice v Čechách | 8.33 | 8.35 | 1/3 | ||
Anenská Studánka | 8.42 | 8.42 | |||
Trpík | 8.45 | 8.45 | |||
Mladějov na Moravě | 8.49 | 8.50 | 3 | ||
Kunčina | 8.57 | 8.57 | |||
Moravská Třebová | 9.04 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci