Os 23222 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 17.54 | 3 | |||
Svatý Štěpán | 17.56 | 17.56 | |||
Bylnice | 18.00 | 18.24 | 1 | ||
Brumov střed | 18.29 | 18.29 | |||
Brumov | 18.31 | 18.32 | 3 | ||
Návojná | 18.34 | 18.34 | |||
Valašské Klobouky | 18.41 | 18.42 | 3 | ||
Poteč | 18.45 | 18.45 | |||
Valašské Příkazy | 18.48 | 18.48 | |||
Horní Lideč | 18.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci