Os 20000 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 4.55 | 2/3 | |||
Mladkov | 4.58 | 4.58 | |||
Těchonín | 5.02 | 5.03 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 5.07 | 5.07 | |||
Jablonné nad Orlicí | 5.10 | 5.11 | 1/2 | ||
Verměřovice | 5.15 | 5.15 | |||
Letohrad | 5.21 | 5.36 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 5.40 | 5.40 | |||
Hnátnice | 5.42 | 5.43 | |||
Lanšperk | 5.45 | 5.45 | 2 | ||
Černovír | 5.48 | 5.48 | |||
Dolní Libchavy | 5.51 | 5.52 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.56 | letohradské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci