Sp 1987 „Vysočina“ | |
Řazení vlaku: 814 + 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.49 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.52 | 14.01 | 3 | ||
Chrudim | 14.13 | 14.14 | 3 | ||
Slatiňany | 14.18 | 14.19 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 14.26 | 14.27 | 4 | ||
Žďárec u Skutče | 14.40 | 14.41 | 4 | ||
Hlinsko v Čechách | 14.57 | 15.06 | 2 | ||
Vítanov | 15.09 | 15.09 | |||
Stružinec | 15.15 | 15.15 | |||
Ždírec nad Doubravou | 15.20 | 15.21 | 3 | ||
Sobíňov | 15.25 | 15.25 | |||
Bílek | 15.28 | 15.28 | |||
Chotěboř | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Rozsochatec | 15.41 | 15.41 | 2 | ||
Břevnice | 15.47 | 15.47 | |||
Havlíčkův Brod | 15.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci