Sp 1984 „Doubrava“ | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 10.16 | 5 | |||
Břevnice | 10.22 | 10.22 | |||
Rozsochatec | 10.27 | 10.28 | 2 | ||
Chotěboř | 10.35 | 10.36 | 3 | ||
Bílek | 10.41 | 10.41 | |||
Sobíňov | 10.43 | 10.43 | |||
Ždírec nad Doubravou | 10.48 | 10.48 | 3 | ||
Stružinec | 10.53 | 10.53 | |||
Vítanov | 10.58 | 10.58 | |||
Hlinsko v Čechách | 11.03 | 11.04 | 3 | ||
Žďárec u Skutče | 11.19 | 11.20 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 11.32 | 11.33 | 4 | ||
Slatiňany | 11.40 | 11.41 | 4 | ||
Chrudim | 11.45 | 11.47 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.58 | 12.09 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci