..: Trasa vlaku Os 19716 - JŘ 2013 :..
Os 19716
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kladno   22.30 3
  Kladno-Rozdělov  22.34 22.34 
  Kamenné Žehrovice  22.37 22.37 3
  Kačice  22.41 22.41 
  Stochov  22.44 22.45 3
  Rynholec  22.49 22.49 
  Nové Strašecí  22.54 22.55 3
  Řevničov  23.00 23.00 2
  Lužná u Rakovníka  23.08 23.09 2
  Rakovník zastávka  23.17 23.17 
  Rakovník  23.21  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci