..: Trasa vlaku Os 19713 - JŘ 2013 :..
Os 19713
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník   14.06 4
  Rakovník zastávka  14.10 14.10 
  Lužná u Rakovníka  14.18 14.21 2
  Řevničov  14.28 14.29 2
  Nové Strašecí  14.34 14.35 3
  Rynholec  14.41 14.41 
  Stochov  14.44 14.45 3
  Kačice  14.49 14.49 
  Kamenné Žehrovice  14.53 14.55 3
  Kladno-Rozdělov  14.59 14.59 
  Kladno  15.03  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci