..: Trasa vlaku Os 19711 - JŘ 2013 :..
Os 19711
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník   12.07 4
  Rakovník zastávka  12.11 12.11 
  Lužná u Rakovníka  12.19 12.21 2
  Řevničov  12.28 12.29 2
  Nové Strašecí  12.34 12.35 3
  Rynholec  12.41 12.41 
  Stochov  12.44 12.45 3
  Kačice  12.49 12.49 
  Kamenné Žehrovice  12.53 12.55 3
  Kladno-Rozdělov  12.59 12.59 
  Kladno  13.03  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci