..: Trasa vlaku Os 19710 - JŘ 2013 :..
Os 19710
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kladno   16.46 3
  Kladno-Rozdělov  16.50 16.50 
  Kamenné Žehrovice  16.53 16.55 3
  Kačice  16.59 16.59 
  Stochov  17.03 17.04 3
  Rynholec  17.07 17.07 
  Nové Strašecí  17.13 17.13 3
  Řevničov  17.18 17.19 2
  Lužná u Rakovníka  17.27 17.36 2
  Rakovník zastávka  17.44 17.44 
  Rakovník  17.48  4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci