..: Trasa vlaku Os 19709 - JŘ 2013 :..
Os 19709
Řazení vlaku: 2x814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník   10.06 4
  Rakovník zastávka  10.10 10.10 
  Lužná u Rakovníka  10.18 10.21 2
  Řevničov  10.28 10.29 2
  Nové Strašecí  10.34 10.35 3
  Rynholec  10.41 10.41 
  Stochov  10.44 10.45 3
  Kačice  10.49 10.49 
  Kamenné Žehrovice  10.53 10.55 3
  Kladno-Rozdělov  10.59 10.59 
  Kladno  11.03  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci