..: Trasa vlaku Os 19703 - JŘ 2013 :..
Os 19703
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Rakovník   4.45 4
  Rakovník zastávka  4.49 4.49 
  Lužná u Rakovníka  4.57 4.58 2
  Řevničov  5.05 5.06 2
  Nové Strašecí  5.11 5.11 3
  Rynholec  5.17 5.17 
  Stochov  5.20 5.21 3
  Kačice  5.24 5.25 
  Kamenné Žehrovice  5.29 5.29 3
  Kladno-Rozdělov  5.33 5.33 
  Kladno  5.37  3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci