..: Trasa vlaku Os 19700 - JŘ 2013 :..
Os 19700
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Kladno   4.44 3
  Kladno-Rozdělov  4.48 4.48 
  Kamenné Žehrovice  4.51 4.52 3
  Kačice  4.55 4.56 
  Stochov  4.59 5.00 3
  Rynholec  5.03 5.03 
  Nové Strašecí  5.09 5.12 3
  Řevničov  5.17 5.18 2
  Lužná u Rakovníka  5.26 5.28 2
  Rakovník zastávka  5.36 5.36 
  Rakovník  5.40 5.41 5
  Rakovník západ Neobsazená zastávka  5.44  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci