Sp 1942 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 16.15 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.19 | 16.25 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 16.32 | 16.33 | 1 | ||
Praha-Čakovice | 16.46 | 16.50 | 3 | ||
Neratovice | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Tišice | 17.06 | 17.06 | |||
Všetaty | 17.09 | 17.15 | |||
Byšice | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Košátky | 17.24 | 17.24 | |||
Kropáčova Vrutice | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Chotětov | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Krnsko | 17.41 | 17.41 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.45 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci