Os 19220 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zruč nad Sázavou | 17.36 | 2 | |||
Želivec | 17.43 | 17.43 | |||
Hodkov zastávka | 17.48 | 17.48 | |||
Hodkov | 17.51 | 17.51 | |||
Zbraslavice | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Štipoklasy | 18.02 | 18.02 | |||
Černíny | 18.05 | 18.05 | |||
Předbořice | 18.08 | 18.08 | |||
Bahno | 18.10 | 18.10 | |||
Krasoňovice | 18.13 | 18.13 | |||
Týniště | 18.15 | 18.15 | |||
Bykáň | 18.17 | 18.17 | |||
Malešov | 18.21 | 18.28 | 2 | ||
Poličany | 18.33 | 18.33 | |||
Kutná Hora předměstí | 18.36 | 18.36 | |||
Kutná Hora město | 18.41 | 18.46 | 3 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 18.48 | 18.48 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.54 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci