Sp 1922 „Jevišovka“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.28 | V | |||
Střelice | 17.42 | 17.46 | 1 | ||
Silůvky | 17.52 | 17.53 | 1/1 | ||
Moravské Bránice | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 18.09 | 18.18 | 1 | ||
Bohutice | 18.27 | 18.27 | |||
Miroslav | 18.34 | 18.34 | 2 | ||
Dolenice | 18.37 | 18.38 | |||
Břežany | 18.43 | 18.44 | |||
Pravice | 18.47 | 18.48 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 18.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci