Os 19010 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 13.07 | 1 | |||
Stará Huť | 13.10 | 13.10 | |||
Mokrovraty | 13.16 | 13.16 | |||
Malá Hraštice | 13.22 | 13.22 | |||
Nová Ves pod Pleší | 13.27 | 13.27 | |||
Mníšek pod Brdy | 13.33 | 13.33 | 3 | ||
Rymaně | 13.35 | 13.35 | |||
Čisovice | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Bojanovice | 13.45 | 13.45 | |||
Bojov | 13.48 | 13.48 | |||
Klínec | 13.53 | 13.53 | |||
Měchenice | 13.59 | 14.00 | 2 | ||
Skochovice | 14.02 | 14.02 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 14.10 | 14.10 | |||
Praha-Zbraslav | 14.13 | 14.14 | 3 | ||
Praha-Komořany | 14.17 | 14.17 | |||
Praha-Modřany zastávka | 14.21 | 14.21 | |||
Praha-Braník | 14.24 | 14.24 | 3 | ||
Praha-Krč | 14.28 | 14.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 14.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci