Os 18863 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 18.10 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 18.12 | 18.12 | |||
Loučovice | 18.15 | 18.16 | 3 | ||
Čertova Stěna | 18.23 | 18.23 | |||
Vyšší Brod klášter | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Těchoraz | 18.32 | 18.32 | |||
Herbertov | 18.36 | 18.36 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 18.39 | 18.39 | |||
Rybník | 18.50 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci