Os 18810 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 15.00 | lipenské/7 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 15.11 | 15.11 | 2 | ||
Herbertov | 15.14 | 15.14 | |||
Těchoraz | 15.17 | 15.17 | |||
Vyšší Brod klášter | 15.20 | 15.22 | 3 | ||
Čertova Stěna | 15.27 | 15.27 | |||
Loučovice | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Loučovice zastávka | 15.38 | 15.38 | |||
Lipno nad Vltavou | 15.41 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci