Sp 1858 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.34 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.37 | 20.38 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.58 | 21.04 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 21.08 | 21.08 | |||
Lochenice | 21.11 | 21.11 | |||
Smiřice | 21.15 | 21.16 | 2 | ||
Černožice | 21.18 | 21.18 | |||
Semonice | 21.20 | 21.20 | |||
Jaroměř | 21.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci