Sp 1839 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279/Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.06 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 6.08 | 6.09 | |||
Sezimovo Ústí | 6.11 | 6.12 | |||
Planá nad Lužnicí | 6.14 | 6.15 | 2/2 | ||
Roudná | 6.21 | 6.21 | 1 | ||
Soběslav | 6.27 | 6.28 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 6.37 | 6.46 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.49 | 6.50 | |||
Ševětín | 7.01 | 7.02 | 3 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 7.13 | 7.15 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 7.22 | 7.23 | |||
České Budějovice | 7.26 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci