Sp 1814 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.16 | 4 | |||
Pilníkov | 18.25 | 18.25 | 3 | ||
Chotěvice | 18.30 | 18.30 | |||
Hostinné | 18.34 | 18.35 | 4 | ||
Hostinné město | 18.37 | 18.37 | |||
Prosečné | 18.40 | 18.40 | |||
Klášterská Lhota | 18.43 | 18.43 | |||
Kunčice nad Labem | 18.47 | 18.48 | 4 | ||
Horní Branná | 18.51 | 18.52 | |||
Martinice v Krkonoších | 18.57 | 19.01 | 3 | ||
Roztoky u Jilemnice | 19.07 | 19.08 | 2 | ||
Tample | 19.11 | 19.11 | |||
Bělá u Staré Paky zastávka | 19.14 | 19.14 | |||
Stará Paka | 19.20 | 19.30 | Chlumecké 2 | ||
Nová Paka město | 19.34 | 19.35 | |||
Nová Paka | 19.37 | 19.37 | 3 | ||
Lázně Bělohrad | 19.48 | 19.48 | 2 | ||
Ostroměř | 19.57 | 20.00 | 4 | ||
Ohnišťany | 20.05 | 20.05 | |||
Smidary | 20.10 | 20.11 | 3 | ||
Nový Bydžov | 20.16 | 20.18 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 20.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci