Vlak Os 18111 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Volary | 10.44 | 3 | |||
Soumarský Most | 10.51 | 10.51 | |||
Lenora zastávka | 10.55 | 10.55 | |||
Lenora | 10.57 | 10.59 | 2 | ||
Zátoň-Boubín | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Zátoň | 11.10 | 11.10 | |||
Horní Vltavice | 11.15 | 11.15 | |||
Kubova Huť | 11.19 | 11.20 | 2 | ||
Lipka | 11.28 | 11.30 | 2 | ||
Vimperk zastávka | 11.41 | 11.41 | |||
Vimperk | 11.45 | 11.50 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách | 11.57 | 11.59 | 2 | ||
Bohumilice v Čechách zastávka | 12.02 | 12.02 | |||
Čkyně | 12.05 | 12.07 | 2 | ||
Lčovice | 12.12 | 12.12 | |||
Malenice nad Volyňkou | 12.15 | 12.15 | |||
Nišovice | 12.22 | 12.22 | |||
Volyně | 12.26 | 12.28 | 2 | ||
Hoštice u Volyně | 12.31 | 12.31 | |||
Strunkovice nad Volyňkou obec | 12.37 | 12.37 | |||
Přední Zborovice | 12.39 | 12.39 | |||
Radošovice | 12.42 | 12.42 | |||
Strakonice | 12.47 | 2 |
27.IV. – 15.IX.; Volary – Vimperk kromě 27.IV. – 15.IX.;Vimperk – Strakonice v a do 21.IV. a od 21.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci