Sp 1755 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 16.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 16.07 | 16.07 | |||
Hynčice | 16.11 | 16.11 | |||
Ruprechtice | 16.13 | 16.13 | |||
Meziměstí | 16.17 | 16.20 | |||
Teplice nad Metují | 16.29 | 16.30 | |||
Žďár nad Metují | 16.39 | 16.39 | |||
Police nad Metují | 16.42 | 16.43 | 2 | ||
Hronov | 16.49 | 16.51 | 2 | ||
Velké Poříčí | 16.53 | 16.53 | |||
Náchod | 16.59 | 17.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 17.05 | 17.06 | |||
Václavice | 17.11 | 17.13 | 2 | ||
Starkoč | 17.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci