Os 17111 | |
Řazení vlaku: 742 + Bdtax785 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Potůčky | 16.27 | 16.28 | 2 | ||
Potůčky zastávka | 16.32 | 16.32 | |||
Horní Blatná | 16.39 | 16.39 | 2 | ||
Pernink | 16.44 | 16.46 | 3 | ||
Nejdek-Oldřichov | 16.51 | 16.51 | |||
Nejdek-Sejfy | 16.54 | 16.54 | |||
Nejdek-Tisová | 16.58 | 16.58 | |||
Nové Hamry | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Vysoká Pec | 17.08 | 17.08 | |||
Nejdek zastávka | 17.11 | 17.11 | |||
Nejdek | 17.14 | 17.16 | 1 | ||
Nejdek-Suchá | 17.19 | 17.19 | |||
Nová Role zastávka | 17.23 | 17.23 | |||
Nová Role | 17.28 | 17.29 | 3 | ||
Stará Role | 17.37 | 17.37 | 3 | ||
Karlovy Vary | 17.42 | 17.44 | 3/3 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci